Ataki złości u 11-latka

Witam moje dziecko ma 11 lat atak złosci dostaje gdy nie jest po jej myśli wtedy rzuca wszystkim krzyczy a najgorsze to ze podnosi rekę na rodziców oraz brata gryzie szczypie bije gdzie się da dostaje niesamowitej siły ze jest problem ją utrzymać nie idzie córki utrzymać jak emocje opadną to wchodzi pod biurko i z nikim nie chce rozmawiać co mam zrobić w takiej sytuacji do jakiego lekarza się udać lub poradni

Witam
Proszę skontaktować się z psychologiem dziecięcym w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, NZOZ-ie lub w gabinecie prywatnym.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak.

Polecam kontakt z psychologiem dzięciecym. Ewentualnie może się Pani skontaktować z pedagogiem szkolnym (lub psychologiem "opiekującym się" z ramienia poradni psychologiczno-pedagogicznej daną placówką) i uzyskać namiary na odpowiednie ośrodki.

Proszę zacząć od Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Nie trzeba skierowania, znajduje się ona w każdym mieście, o adres można dopytać w szkole dziecka.

Witaj,
To,o czym Pani pisze wymaga pomocy profesjonalisty,który wzmocni Panią,lub Panią wraz z ojcem dziecka/jeśli będzie gotów na uzyskanie takiej pomocy/.Na razie jest przejawem państwa niepewności w roli rodziców,którą córka wykorzystuje również przeciwko sobie.Rodzic nie może bowiem być słabszy od dziecka,bo zagraża to zarówno zarówno bezpieczeństwu małoletniego,jak i całej strukturze rodziny.Jest to więc "niewydolność wychowawcza" i może powodować dalsze niekontrolowane zachowania w otoczeniu pozadomowym córki.
Zachęcam gorąco do jaknajszybszego kontaktu z profesjonalną poradnią psychologiczną lub zapisaniu się na wizytę w pobliskim gabinecie prywatnym.
Serdecznie pozdrawiam.