Problemy z pamięcią i koncentracją, apatia oraz otępienie a uraz głowy w dzieciństwie

Mając lat 8, miałem wypadek w skutek tego doznałem urazu płata czołowego, po operacji było wszystko w porządku, teraz mam 19 lat i problemy z koncentracją, pamięcią, apatia, otępienie, brak motywacji. Tomograf nic nie wykrył negatywnego, jak się badałem teraz. Czy to prawdopodobne że to przyczyna wypadku ? Dodam jeszcze że kość czołowa wbiła mi się w płat czołowy mózgu.

Konieczna obiektywna ocena zaburzen pamięci i nastroju
Nie wiem jak duży był uraz płata czołowego?? Jaka operacja??
Jak wynik badania EEG?
Czy są inne objawy ? Jak było dotąd z nauką i nastrojem?
"problemy z koncentracją, pamięcią, apatia, otępienie, brak motywacji. " mogą wskazywać na zaburzenia nastroju, może problemy emocjonalne??
Neurolog i psycholog pomoga w ocenie i ustaleniu najlepszego leczenia, postępowania
Ważna spokojna szczera rozmowa, może są też inne problemy, kłopoty ??

Odpowiedź być może lub nie niczego nie zmieni w kwestii Pani stanu psychicznego. Konieczna wpierw konsultacja neurologiczna oraz po wynikach konsultacja psychologiczna. Bez wątpienia stan opisany przez Panią trzeba i można skutecznie leczyć, natomiast potrzebna jest rzetelna diagnozą. Sam,, Internet,, nie pomoże.....