Problemy z koncentracją u 30-latki

Ostatnio mam duże problemy z koncentracją coraz częściej uciekają mi myśli i trudno mi się rozmawia z ludźmi bo cały czas przepraszam że mi myśl uciekła. Mam 30 lat i raczej jestem zdrowa ale ostatnio przeszłam operacje nosa pod narkozą. Czy narkoza może mieć takie skutki uboczne?

Stresy, zmęczenie, upał- wszystkie te czynniki mogą upośledzać koncentrację!
Każda narkoza ogólna może mieć jakiś wpływ na nasze funkcjonowanie, ale raczej minimalny.
Czy nie ma Pani bezdechów nocnych, alergii ??
Czy nie przyjmuje Pani leków obkurczających naczynia ?? Warto sprawdzić morfol, żelazo, Jaki nastrój i sen?

Pozdrawiam