Dlaczego dziecko często krwawi z nosa?

Witam! Ostatnio moja córka ma silne bóle głowy, częste krwawienie z nosa (nawet 6 razy dziennie) i ogólnie jest zmęczona. Nie wiem czy to jakaś choroba. Jak wiemy obecnie jest nauka zdalna i może to spowodowało to wszystko?

Konieczne badanie krwi, morfol krzepnięcie ; Kons z lekarzem , kontrola u Laryngologa ; może objawy zaburzeń krzepnięcia ?? Czy córka nie przyjmuje aspiryny czy innych leków ? Możliwe uszkodzenie drobnych naczyń i śluzówki nosa ... Pełna ocena po pełnej konsultacji !

Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna Ważny tryb życia i pracy Należy pamiętać też o roli czynników emocjonalnych: nastrój, sen; stresy; tryb życia , dieta ...etc Pozdrawiam i zapraszam