Problemy z kręgami szyjnymi u 27-letniej osoby

Od dłuższego czasu mam problemy z kregami szyjnymi, bardzo dokucza mi ból. Od kilku dni mam dziwne bóle całych ramion, kłucia w klatce o zmiennym nasileniu i umiejscowieniu, ścisk w żołądku, nogi robia sie "z waty" mam poczucie " odpływania" - co może być tego przyczyną?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny dotychczasowej historii choroby. Przyczyny mogą mieć podłoże neurologiczne jak i kardiologiczne oraz gastrologiczne. Sugeruję kontakt z lekarzem w celu pogłębienia diagnostyki.