Co oznacza spłycenie lordozy szyjnej, trzony szyjne prawidłowe?

Witam co oznacza Spłycenie lordozy szyjnej trzony szyjne prawidłowe Osteoporoza przedniej krawędzi trzonu C6 przestrzenie między kręgowe zachowane Moje objawy od ponad 4 miesięcy to ból ramion i rąk przy podnoszeniu do góry ból karku mam pytanie co mi może dolegać i do jakiego lekarza się udać ponieważ bóle nie ustępują Oraz wyszło że nieznaczne prawostronne wyboczenie kręgosłupa piersiowego Bardzo proszę o pomoc ponieważ niechce brać na okrągło leków przeciw bólowych

Wiele osób pochyla głowę , co powoduje spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej!
DO oceny klinicznej; po konsultacji neurologicznej ;
Pełna ocena stanu zdrowia,Pacjenta ; z wynikami badań, historią leczenia
Pozdrawiam