Problemy z napletkiem, chroniczne infekcje oraz bolesność przy stosunku

Witam, mam 48 lat i od dłuższego czasu problemy z napletkiem typu chronicznych infekcji oraz bolesnych kłopotów przy stosunku. Byłem u dwuch urologów, zalecają w moim przypadku zabieg obrzezania. Muszę się przyznać, że panicznie się boje. Boje się, że mój przyjaciel nie będzie już w pełni funkcjonował, że dojdzie do pogorszenia jakości sprawności seksualnej z powodu ciągle odsłoniętej żołędzi. Nie wiem czy podjąć się zabiegowi czy nie. Jak wygląda życie po obrzezaniu? Co zmienia?

Ułatwia utrzymanie higieny przez co zmniejsza ryzyko nawracania infekcji i dolegliwości podczas stosunku! Nie ma ujemnego wpływu na sprawność seksualną. Szczegóły proszę omówić z przyszłym operatorem! zż