Problemy z oddawaniem stolca u 28-latki

Witam. Mam problem. Otóż gdy zjem cos tłustego np chipsy, to po jakimś czasie pojwia się uczucia ciezkiego serca. Ciśnienie mierze i mam w porządku. Byłam z tym problem u lekarza, to lekarz stwierdził, że to jest od rzoladka.To uczucie dziwne pojawia się po zjedzeniu tłustego. Teraz jem mało i wcale nie oddaje stolca. Dzisiaj rano zjadłam na czczo banana, to się wyproznilam. Pragnienia picia nie mam aż tak dużego. Co mi może być. Dziękuję za odpowiedź

To od żołądka, źle się PAni odżywia. Zeby się prawidłowo wypróżniać, trzeba pić ok. 2 litry płynów dziennie, nawet jeśli nie ma pragnienia. Szklanka wody na czczo pobudzi perystaltykę i będzie poprawa. Proszę dać sobie spokój z chipsami i tłustym jedzeniem, skoro widać , że organizm Pani źle je znosi.