Problemy z wypróżnianiem

Witam. Mam problem z wypróżnianiem biore Bisacodyl i nie pomaga mi nic. Diety tez przestrzegam, Pije herbatki. Lecz wszystko na próżno. Chciałabym zapytać co mogę wziąć doustnie by szybko zadziałało i bez recepty.

Dzień dobry,

proszę zwrócić uwagę na ilość spożywanych płynów w ciągu dnia (2 litry). Dzień zacząć od szklanki ciepłej wody z cytryną i zwiększyć aktywność fizyczną.

Pozdrawiam