Problemy z oddawniem moczu po biopsji prostaty

Od biopsji prostaty minął tydzień, a mam dalej problemy z oddawaniem moczu, których przed biopsją nie miałem, a poza tym sperma jest ciemnobrązowa, jakby z ropą. Mam 72 lata, PSA przed biopsją 5,65.

Witam! Wskazana jest pilna konsultacja urologiczna - najlepiej udać się do lekarza wykonującego biopsję. Jeśli okaże się to niemożliwe lub utrudnione należy udać się do innego urologa, na Szpitalny Oddział Ratunkowy szpitala z oddziałem urologicznym, wezwać pogotowie lub nocną pomoc lekarską. Pozdrawiam