Problemy z oddychaniem i połknięciem śliny

Witam miałem podobną sytuację że skacze mi puls do 127 tak jak w jednym z przypadków tutaj na forum napisanych mam 21 lat bralo mnie pogotowie 3 razy teraz juz mi się tak nie dzieje jednak mam problemy z oddychaniem połknięciem śliny i nie wiem czemu ale ciepło na mnie zle działa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.