Trudności z oddychaniem i ucisk klatki piersiowej

Witam. Mam 20 lat, od jakiegoś czasu (ok. 2 miesięcy) zauważyłam ze mam trudności w oddychaniu, w ostatnim tygodniu jednak te objawy się nasiliły. To jest takie uczucie jakby coś ciężkiego lezało na mojej klatce piersiowej i nie mogę złapac oddechu, trwa to kilka sekund, przechodzi po kilku głębszych wdechach, i po kilkunastu minutach znowu. Do tego mam bóle głowy, zawroty, uderzenia gorąca, czasami się czuję jakbym zazyła tabletki na pusty rzołądek, wtegy mi się robi słabo i mam mdłości.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Badania krwi - leukocyty

Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie układu sercowo-naczyniowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczne będzie wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty