Problemy z oddychaniem podczas snu u 8-miesięcznego dziecka

Witam moja 8 miesieczna córka ma od 3 doby problemu z oddychaniem. Gdy spi na wznak w pewnym momencie zaczyna sie dusić( wyglada to tak jakby walczyła ze zlapaniem oddechu) aż robi się sina. Dodatkowo teraz takie sytuacje doszły również podczas placzu. Byliśmy już na neurologii,hematologii,laryngologii i kardiologii i wszedzie wyniki są prawidłowe. Bardzo sie o nia boje. Proszę o pomoc skąd to się bierze i gdzie moge sie udać aby w koncu znaleźć przyczyne tych bezdechów(duszności)?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.