Problemy z oddychaniem przy nerwicy

Witam mam 28 lat i cierpie na nerwice, ostatnio bardzo szybko sie mecze, mam problem z oddychaniem, ciezko mi jest zlapac powietrze. Strasznie sie boje, czy to moze miec powiazanie z sercem ? Prosze o odpowiedz :(

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w Pana wieku problemy z sercem są rzadkością. Niemniej jednak sugeruję zgłosić się do lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.