Uczucie pieczenia serca i trudności z oddychaniem

piecze mnie serce przez jakies 2 sek i przestaje i zaraz znow a po jakims czasie ciezko mi sie oddycha. wspomne tez ze mam tak jak sie zdenerwuje ale takze jak jestem spokojna

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy najprawdopodobniej związane są ze stanem emocjonalnym. Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego aby wykluczyć inne przyczyny niemniej rozpoznanie nerwicy jest najbardziej prawdopodobne.