Incydenty zaburzenia oddychania

Co jakis czas ciezko mi sie oddycha..musze gleboko wciagnac powietrze.. Poprzedniego dnia palilem papierosy 1 raz od bardzo dawna i to moze byc przyczyna.. Pol roku temu mialem incydent ze przez kilka minut ledwo moglem zlapac powietrze a oczy mi lzawily

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinien się Pan zgłosić do swojego lekarza rodzinnego celem kontroli ogólnego stanu zdrowia.