Możliwe przyczyny zaburzeń oddychania, chudnięcia i wypadania włosów

witam serdecznie bardzo czesto brakuje mi powietrza i strasznie ciezko mi sie oddycha i ciezko musze wciagnac powietrze,mialam nawet sytuacje niewiem jak to nazwac ale nazwe po swojemu,mialam taka sytuacje jakby mi ktos zatkal pol szyji .i do tego chudne mimo ze dosc duzo jem,i strasznie mi wypadaja wlosy,niewiem co to sa za objawy i niewiem jakie musze badania zrobic czy mogla bym prosic o rade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne oraz nie można ich przyporządkować do jednej jednostki chorobowej. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.