Odbijanie po posiłkach

Witam mam 38 lat od 6 tyg. mam problem. Za każdym razem jak coś zjem, wypiję od razu odbija mi się powietrzem. Nigdy wcześniej tego nie miałam. Nigdy nie miałam zgagi. Mam wrażenie, że mam problem z normalnym oddychaniem i zaczelam czesciej wdychac gleboko powietrze. Co moze byc przyczyna tego odbijania i jak z tym walczyc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do lekarza gastroenterologa celem wykonania badań obrazowych górnego odcinka przewodu pokarmowego. Może to być np. uchyłek Zenkera ale także wiele innych schorzeń. Pozdrawiam