Odbijanie przed posiłkiem

Dzień dobry, Mój mąż od kilku lat ma problemy żołądkowe - ciągłe odbijanie, zwłaszcza rano przed posiłkiem, częsta nadkwaśność. Lekarz przepisuje mu jedynie tabletki dojelitowe, które nie rozwiązują problemu. Jak mogę mu pomóc, co może być przyczyną takiego stanu? Anastazja

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym wizytę u gastroenterologa i ewentualne wykonanie gastroskopii w celu oceny górnego przewodu pokarmowego. Pozdrawiam.