Problem z nadmiernym odbijaniem

Moim problemem jest nadmierne odbijanie, nie tylko po posiłkach. Od 2 tygodni odbija mi sie powietrzem, nie dobija mi sie w ogóle w pozycji leżącej tylko jak siedzę czy chodzę. Brałam 3 opakowania espumisanu easy bo myślałam ze to od przewodu pokarmowego, czytałam ze można tez ze stresu połykać powietrze ale nie wydaje mi sie ze to mnie dotyczy. Więcej odbija mi sie wieczorami, rano raczej nie. Co mam o tym myślec?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Być może konieczne jest wykonanie gastroskopii.