Problemy z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji

dzien dobry a bardziej dobry wieczor :) mam podobne problemy z erekcia i utrzymaniem jej jak wspomniała tu pewna osoba pytanie było zadane 06;02;2012 o 19;26 ''CZY KŁOPOTY Z EREKCJA TO WINA UZALEZNIENIA OD MASTURBACJI? '' problemy mam od niedawna i nie daja mi spokoju :( mam 25lat jestem osoba nie palaca jestem osoba po czesci aktywna poniewaz pracuje fizycznie i chodze na siłownie a reszcze czasu spedzam przed komputerem . jestem osoba nie palaca , pijaca itp a reszta sie zgadza

Uzależnienie od praktyk autoerotycznych może mieć wpływa na funkcjonowanie intymne w parze, ale każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnej analizy.
Proponuję rozważyć wizytę u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.