Problemy z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku przez 30-latka

Wita. Wrociłem własnie od mojej Miłosci. Kochalismy sie i na prawdę bylo super. Nie moglem dojsc do końca. Mam 30 lat i tego typu problemy nie były mi znane. Hmm jak sobie z tym poradzic ? Pozdrawiam

Dzień dobry!

Sporadyczne trudności seksualne zdarzają się każdemu zdrowego człowiekowi i nie muszą świadczyć o niczym niepokojącym.

Pozdrawiam!