Problemy z potencją po przyjęciu leków zwiotczających mięśni szkieletowe

Witam W sumie 4 razy przyjąłem lek zwiotczający mięśnie szkieteletowe. Pojawiły się problemy z potencją. Lek odstawiony już ze 3 tygodnie ponad. Czy jest szansa, że wszystko się ustabilizuję?

W poście jest zbyt mało danych, aby cokolwiek powiedzieć.
Problemy z potencją mogą być na przykład spowodowane tym schorzeniem, na które lek zwiotczający jest brany.
Proponuję porozmawiać z lekarzem leczącym.
W razie utrzymywania się problemów z potencją wskazana jest wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. Jw