Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z potencją po przyjęciu leków zwiotczających mięśni szkieletowe

Witam W sumie 4 razy przyjąłem lek zwiotczający mięśnie szkieteletowe. Pojawiły się problemy z potencją. Lek odstawiony już ze 3 tygodnie ponad. Czy jest szansa, że wszystko się ustabilizuję?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Bezdech

W poście jest zbyt mało danych, aby cokolwiek powiedzieć.
Problemy z potencją mogą być na przykład spowodowane tym schorzeniem, na które lek zwiotczający jest brany.
Proponuję porozmawiać z lekarzem leczącym.
W razie utrzymywania się problemów z potencją wskazana jest wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. Jw

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy