Problemy z przedwczesnym wytryskiem u 36-latka

Mam problem z "przedwczesnym wytryskiem". już po kilku ruchach czuję że mam dość i robię przerwę ale długo tak nie potrafię wytrzymać a partnerka nie chce abym robił przerwy tylko... Jak mogę sobie z tym poradzić

Innej rady raczej nie ma, w każdym razie skuteczność środków bez recepty jest więcej, niż problematyczna...
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl