Problemy z równowagą i utratą przytomności

od paru miesiecy mam problem ponieważ mam uczucie jak chodzę ze zaraz upadnę nogi jakby z waty cisnienie raz dobre raz za niskie u lekarza byłem i miałem bardzo wysokie to przepisano mi prestarium oprócz tego biorę letrox 50 na tarczycę nadczynność nie jestem w stanie normalnie funkcjonować wychodząc z domu mam wrażenie że zaraz stracę przytomność to samo nie mogę do sklepów wchodzić ,Tsh ostatnio robiłem i w normie krew też mocz też najgorsze te wiotkie nogi nie da sie funcjonować Romek lat 40

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Na podstawie badania będzie można określić konieczność wykonania konsultacji, być może konieczna będzie konsultacja psychiatryczna.