Problemy z utrzymaniem równowagi u 35-latki

witam mam 35 lat od paru miesiecy mam problem z utrzymaniem ruwnowagi bardzo zle sie ztym czuje bylam u laryngologa ,neurologa mialam badania n anemie i wyniki sa ok cisnienie krwi mam 87\na 60 ale to mam rano a po wysilku cisnienie sie podniesie nie duzo .pare miesiecy temu jak to sie zaczeło to chodzilam po scianach nawet jak kladlam się spac to swiat wirował teraz trochę to ustąpiło co mi dolega czsami mam problem ze skupieniem ipiszczenie w prawym uchu prosze o pomoc

Witam! Jeśli badania neurologiczne i laryngologiczne nie wykazały istotnych nieprawidłowości warto przeprowadzić również diagnostykę kardiologiczną. Opisane objawy bardzo częstą wiążą się bowiem z zaburzeniami rytmu serca, wadami zastawkowymi czy wahaniami ciśnienia tętniczego krwi.