Dlaczego mam problemy z utrzymaniem równowagi?

2 miesiace temu podczas biegu podwinela mi sie noga. Kostka bolala ale nie bylo obrzeku czy tez siniaków teraz po 2 miesiacach gdy w polowie czasu bylo juz troche lepiej problem powraca, kostka jest troche spuchnieta ale powraca tez problem utrudniajacy staniecie na stopie przez kilka minut az do czasu rozchodzenia. Musze dodac tez ze w czasie tych 2 miesiecy bol kostki jakby przenosil sie w rozne strony stopy, bolalo nie tylko z tej strony gdzie ból wystepowal pierwotnie. Czy to cos powaznego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może doszło do skręcenia, które teraz nawraca, sugeruję kontrolę u ortopedy.
Pozdrawiam