Dlaczego mam zawroty głowy i wrażenie, że tracę przytomność?

Witam mam 33 lata . Od może 3 lat na. Zawroty głowy czasem silne czasem nie przy tym robi mi się słabo jakbym miała stracić przytomność. W październiku miałam usuwana tarczycę biorę letrox 100 Kardiologicznie jest ok Laryngolog jest ok Okulista i badanie wzroku dna okna ok Prześwietlenie płuc czysto Prześwietlenie szyji lekka lordoza Prześwietlenie szyji ok USG jamy brzusznej wszystko ok Badania krwi morfologia bolerioza wpano magnez dr3 sód potas insulinootpornosc cukier i inne wszystko ok Biorę leki Niedoczynność -letrox 100 Na zawroty głowy lekarz dał mi betacer 25 chyba tak się pisze Od kardiologa wrazie co bero 50 Nie wiem dlaczego nadal nam zawroty głowy i zaraz czuje przy tym że stracę przytomność głowa mnie nie boli wymiotów nie mam . Głowa boli raz po raz jak każdego. Proszę o jakąś radę .

Proszę dokonywać regularnych pomiarów ciśnienia tętniczego krwi - takie objawy mogą świadczyć o tzw. hipotonii, czyli zbyt niskim ciśnieniu. Warto także wykonać 24h EKG metodą Holtera. Pierwszym wyborem wśród metod zwiększenia ciśnienia skurczowego jest zwiększenie ilości przyjmowanych płynów i sodu w diecie.

Należy także skontrolować poziom hormonów tarczycowych, być może przyjmuje Pani zbyt niską dawkę leku.

Jeżeli powyższe przyczyny nie potwierdzą , warto skonsultować się z chirurgiem naczyniowym, żeby wykluczyć zespół podkradania tętnicy podobojczykowej.