Problemy z seksem pomiędzy partnerami

W skrócie: Ja i mój partner mamy problem z seksem. Łączy nas głębokie i namiętne uczucie, oparte na silnym zaufaniu i wielkiej przyjaźni. Bardzo siebie pragniemy. Jednak, kiedy dochodzi do zbliżenia, jego członek ekspresowo więdnie. Wtedy ja również gasne, staję się sucha. Nie jestesmy w stanie nic zdziałać. Jeszcze nie udało nam sie zaznać dopełnienia... Musze nadmienić, że on jest znacznie starszy, doswiadczony, ja natomiast odwrotnie. To mój 1szy partner. Proszę o poradę ekspertów...

Zachęcam do skonsultowania sprawy z seksuologiem. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być dużo (od fizjologicznych po psychologiczne), więc tylko specjalista w osobistym kontakcie będzie w stanie powiedzieć coś więcej. Zachęcam do odbycia takiej wizyty jak najszybciej, abyście mogli Państwo cieszyć się swoim związkiem w pełni.