Dlaczego seks z moim partnerem nie sprawia mi przyjemności?

Od niedawna mam nowego partnera i seks z nim nie przynosi mi przyjemności. Czy to możliwe ze chodzi o jego penisa (mój były partner miał o wiele większego członka). Proszę o pomoc...
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Na odczuwanie satysfakcji seksualnej przez kobiety ma wpływ wiele czynników. Przyjemność podczas stosunku zależy m.in. od popędu płciowego, stanu podniecenia, atmosfery, pozycji oraz w pewnym sensie wielkości członka partnera.

Wielkość penisa ma znaczenie gdy znajduje się znacznie poniżej normy przez co stymulacja mechaniczna ścian pochwy jest mniej efektywna.

Taka sytuacja nie wyrokiem, gdyż możliwe jest zastosowanie odpowiednich pozycji w których stymulacja stanie się bardziej efektywna, a przyjemność być może spotka obojga partnerów.
Pozycje w takich sytuacjach są szeroko opisywane w internecie i wszelkich poradnikach.