Kocham się z dziewczyną, ale jej to nie sprawia żadnej przyjemności

Kochamy się w rożnych pozach, np. klasycznie i na pieska i nic - ona nie czuje żadnej przyjemności. Co jest przyczyną? Może mam za krótkiego - mam 15cm.

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Kobiety czerpią przyjemność z seksu głównie z powodu dobrej relacji z partnerem i uczuć, jakie ją z nim łączą. Długość penisa ma drugorzędne znaczenie. Warto, żeby to partnerki zapytał się Pan, co takiego dzieje się, że ona nie odczuwa przyjemności. A może tylko nie przeżywa orgazmów?
Dla kobiet najważniejsza jest satysfakcja ze współżycia, a nie sam orgazm. Na satysfakcję składają się natomiast takie czynniki, jak atmosfera bliskości, poczucie bezpieczeństwa, czułość partnera, uczucia, jakimi darzy partnera, itp. Są to przede wszystkim czynniki psychologiczne, dlatego istotne jest dbanie nie tylko o fizyczne zaspokojenie partnerki, ale przede wszystkim o jej potrzeby psychiczne.
Zachęcam Pana do szczerych rozmów z partnerką na temat Waszego współżycia, ponieważ w ten sposób dowie się Pan najwięcej na temat jej potrzeb i oczekiwań.

Pozdrawiam