Problemy z seksem u młodego małżeństwa

Jesteśmy małżeństwem niedługo. Ze względu na nerwową pracę - bardzo rzadko współżyjemy (średnio dwa razy na miesiąc lub raz). Nie mamy oby dwoje ochoty na seks. Chcemy starac się o dziecko od kilku dni współżyjemy ale mamy problem którego do tej pory nie było. Mój mąż nie potrafi od kilku dni dojść pod czas stosunku. Penis nagle opada niewiadomo czemu. Nigdy wczesniej nie mieliśmy takich problemów. Co jest grane? Dwa dni temu przestał brac Febrisan. Wczoraj doszedł ale z pomoca mojej reki tylko.

Dzień dobry!

Udzieleniu pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczny jest osobisty kontakt, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!