Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny

Skąd u mężczyzny impotencja? a właściwie brak zainteresowania seksem. Nie mam wątpliwości, że mnie nie zdradza. Do tej pory był bardzo aktywny seksualnie. Od dwóch miesięcy nie ma ochoty, co go przyprawia o frustracje, a mnie o mnóstwo pytań. Jesteśmy małzeństwem, mamy dwoje dzieci, mąż mnie uwielbiał do tej pory. Tłumaczy, że nie rozumie, co się z nim dzieje. Nie nałożyły się żadne problemy. Czy z tym można/ należy jakoś walczyć? Czy uszanować go i czekać... ?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Co to jest impotencja?

Przyczyny mogą być rożne: od chorób ustrojowych, poprzez zaburzenia hormonalne (np. spadek poziomu testosteronu- aż po przepracowanie i stres. Przede wszystkim nie wolno czekać, lecz należy u lekarza-seksuologa zdiagnozować na spokojnie problem.

0

Myślę, że nie ma na co czekać, tylko powinien mąż chcieć wyjaśnić sprawę, przecież go to niepokoi, jak Pani pisze.
Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa. Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy