Zbyt szybkie podniecenie u 27-letniego mężczyzny

Witam, wcześniejsze moje pytanie było o PW . Jak pisałem wcześniej mam 28 lat i kolejny mój problem to bardzo szybkie podniecanie, takie jak przy pocałunkach, czy też przy jakimś delikatnym muskaniu. Czy to normalne i czy da się z tym w jakiś sposób walczyć . Czy za krótkie wędzidełko, może być przyczyną szybszej ejakulacji i nadwrażliwości penisa? Czy jest jakiś zabieg, który walczy z nadwrażliwością, jak wygląda i gdzie go mogę zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry!

Swoją pobudliwość i skłonność do szybkiego osiągania podniecenia należy poruszyć z lekarzem seksuologiem podczas ustalania formy leczenia wytrysku przedwczesnego.

Pozdrawiam!