Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Seks analny

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, zalecam wizyte u psychologa badz seksuologa celem wspólnych wyjaśnień powyzszego stanu i próby znalezienia rozwiązania. Pozdrawiam

0

Witam, w tym wypadku dobrym rozwiązaniem byłaby terapia małżeńska. Jest to jednak niewątpliwie trudny temat i nie wiemy czy mąż zdecyduje się na tą formę terapii. Należałoby również zastanowić się nad kwestią Pani braku ochoty na seks. W czym tkwi problem. Czy dbają Państwo odpowiednio o swoją intymność, bliskość, czy mąż zaspokaja Pani wszystkie potrzeby? Czy w związku jest dobra komunikacja, miłość i pożądanie? Czy występują jakieś problemy, które spędzają Pani "sen z powiek" i wówczas nie może/nie chce Pani kontaktu fizycznego z mężem?
Proszę pamiętać, że ma Pani prawo do odmówienia kontaktów fizycznych, lecz jeśli prowadzi to do dużego lęku, frustracji czy powoduje konflikty małżeńskie, proponuję terapię małżeńską i/lub indywidualną.
Pozdrawiam i życzę pomyślności.

0

Witam, nie wiem co to znaczy, iż Pani ,,mąż nie rozumie co się do niego mówi", na pewno są jakieś powody , przez które nie ma Pani ochoty na współżycie, często dotyczą samopoczucia oraz relacji w związku. Warto zatem porozmawiać z psychologiem i poszukać pomocy. Pozdrawiam serdecznie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy