Ciąża i spadek libido a potrzeby seksualne męża

od 3 lat nie kocham się z mężem, kilka razy zmusiłam się do zaspokojenia go oralnie, by nie odszedł ode mnie. Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zaczęły się kłótnie i brak zrozumienia dla mnie, bo mąż był po rozwodzie. Bardzo oddaliliśmy się od siebie emocjonalnie. Mąż oczekiwał zaspokojenia swoich potrzeb, a moich nie rozumiał. Straciłam ochotę na bliskość z nim. Nie potrafię zmusić się do seksu, on jednak zagroził, że znajdzie sobie kochankę. Co mam robić?

Dzień dobry!

Głębokie i utrwalone problemy w relacji, brak prawidłowej komunikacji, znaczące osłabienie intymności, bliskości i zaufania to poważny kryzys małżeński, którego rozwiązanie przekracza możliwości kontaktu internetowego.
Proszę rozważyć wspólną wizytę u psychologa i podjęcie terapii małżeńskiej.
Może Pani skorzystać z pomocy psychoterapeutycznej także sama.

Pozdrawiam!