Unikanie seksu przez męża od dwóch miesięcy

Mam problem tego typu, ze maz unika sexu od 2 miesiecy i nie rozumiem dlaczego... powtarza mi, ze mu sie podobam i go pociagam tylko jak juz niby ma dojsc do stosunku jemu opada lub w ogole sie za mnie nie zabiera... dodam, ze wczesniej okolo ponad 3 mies.temu kochalismy sie regularnie (okolo 6,7 ) razy na miesiac... probowalam go pytac co jest nie tak to mowi, ze wszystko jest ok, a po prostu nie ma ochoty...

Dzień dobry!

Niestety, nikt oprócz Pani męża nie zna prawdy ani rzeczywistych przyczyn unikania współżycia. Próba odpowiedzi na Pani pytanie byłaby jedynie gdybaniem. Zachęcam do rozmów z mężem.

Pozdrawiam!