Problemy z sercem po zakażeniu bakteryjnym organizmu

Dwa lata temu przeszłam zakażenie bakteryjne organizmu o ciężkim przebiegu, co lekarze nie umieli zdiagnozować. Po roku i po kilku seriach antybiot. wróciłam do zdrowia, ale od roku mam problemy z sercem: przyspieszona akcja, szybkie męczenie się, nadmierne pocenie się też w nocy, zawroty i bóle głowy. Kardiolog zrobił mi tylko echo, nie widział związku z bakteriami i przepisał mi concorcor 2,5, a ja nadal źle się czuję. Endokr., ginek., dermat. odsyłają mnie. Kto może mi pomóc? Dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję wykonanie Holter EKG oraz ponowną konsultację kardiologiczną. Warto także wykonać podstawowe badania, w tym TSH.