Problemy z usatysfakcjonowaniem partnerki w łóżku

witam mam 33 lata jestem żonaty od 11 lat mam członka 10cm i nie potrafię doprowadzić żony do orgazmu kiedyć miała romans z wiele starszym partnerem to miała orgazm za każdym razem. Czy mam za małego członka czy robię poprostu coś źle czy jej nie podniecam fizycznie.Bo zaczynam mieć depresje z tego powodu :(

Na Śląsku takim specjalistą jest pani Dr w Poradni Julia, w Katowicach.
Pozdrawiam. JW. seksuologia.com