Problemy z wydalaniem kału u niemowlaka

Witam;) zmieniłam swojemu synkowi mleko z bebiko 1 na gerbera 1 ponieważ przy bebiko nie mógł kupy zrobić przez 3 dni a jak chciał zrobić to strasznie płakał i przy okazji przy puszczaniu bączków, przy gerberze robić co 2 dni ale zielona z dodatkiem żółtej ale nie jest ona wodnista tylko zwykła gęsta...co to może oznaczać?

nie podaje Pani kiedy nastąpiła zmiana mleka, czasem zdarza się, że na efekty trzeba poczekać 1-2 tygodnie, proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, może będzie konieczne podanie probiotyku