Problemy z wynikami morfologii przy braku objawów żadnej choroby

Witam mam 18 lat i niepokoi mnie morfologia którą musiałem powtórzyć po 2 tyg. Leukocyty 4.00(poprzednia w normie)neutrocyty 1.37 (na poprzedniej morfologi wynosiło 1.95) monocyty 0.260(poprzednia morfologia w normie). Procentowy wykaz neutrocytów 34.2% (poprzednia 35.9%) limfocyty 56.3%(poprzednia 51.5%) monocyty 6.5% (poprzednia w normie). OB 3. Badania moczu w normie bez żadnych zmian. TSH w normie. Jestem zdrowy nie mam objawów żadnej choroby. Węzły chłonne w porządku. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie budzą niepokoju, jednak należy je oceniać z pozostałymi wynikami i po przeprowadzeniu badania przedmiotowego.