Problemy z wypróżnianiem i wynik CEA

Witam,mam problemy od dziecka ze stolcem.Od długiego czasu stosuje dziennie czopki glicerolowe, gdyż tylko one mi jeszcze pomagają.Trwa to już 10 lat i trochę się boję, bo wyniki na krew utajoną w kale raz wyszły mi pozytywnie a drugim razem negatywnie.Marker CEA wyszedł 0.59 ng/ml.Moje pytanie to, czy mam raka jelita, czy może to być taki mój urok.Strasznie się boję a kolonoskopie mam dopiero na kwiecień, więc do tego czasu dostanę chyba wrzodów żołądka.

Witam serdecznie. Nie ma Pani raka. Proponuję doraźnie zastosowanie syropu Lactuloza. Pozwoli on na unormowanie wypróżnień.