Problemy z wypróżnianiem po cesarskim cięciu

Witam! Od czasu porodu (cesarskie cięcie) który był miesiąc temu mam problemy z wypróżnianiem, w szpitalu miałam podawane czopki glicerolowe i takie też czasem używam w domu, bez nich jest ciężko się wypróżnić, a wiem, że nie wolno ich długotrwale stosować. Jak sobie pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wdrożyć diagnostykę przyczyny występowania zaparć. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.