Problemy z zajściem w ciążę i niechęć do badań u męża

dobry wieczur oanu ja mam takie pytanie do pana mam na imie Malgorzata  mam 38 lat i nie moge zaść w ciązy a muj moz nie chce zrobic badan poniewasz są płatne byłam u ginekologa dopiero przyjmuie w styczniu a mi zależy jak najszypciej prosze nam pomuc dziekuie

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji aby udzielić pomocnej odpowiedzi. Diagnostykę niepłodności rozpoczyna się po 2 latach starań o dziecko przy braku stosowania metod antykoncepcyjnych. Do czasu przeprowadzenia badań (zarówno przez Panią, jak i przez męża) nie można powiedzieć co jest przyczyną niepowodzeń w staraniu się o dziecko.