Problemy z zajściem w ciążę u 20-latki

witam. mam prolem :( mam lat 20 i chcielibysmy miec dziecko jednak nie moge zajsc co mam zobic :(

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna zatem jest diagnostyka, aby ustalić przyczynę niemożności zajścia w ciążę. Proszę koniecznie wybrać się do ginekologa, który po zbadaniu Pani pokieruje dalej procesem diagnostycznym . Pozdrawiam