Problemy z zębami po porodzie

mam problemy zx zebami po porodzie dziecka zab mnie bolał a raczej dziasła i dentysta zrobił mi tego zeba ale bóle dalej miała mimo ze kieszeni pomiedzy zebami juz nie miałam dalej mnie bolało . poszłam do innego a on pokazał że ploba jest nieszczelna i jeszcze raz miałam leczony ale te leczenie okazało sie niewypałem, bo nastepnie miałam robiona kanałówke, i po kanałowym pod korone bóle sie nasiliły i boli jak diabli czasmi Bardziej mnie boli dziasło od wewnetrznej strony. gdzie sie udac z tym

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u specjalisty stomatologa, który wykona odpowiednie procedury. pozdrawiam