Problemy zdrowotne, ból żołądka, nudności i uczucie omdlenia

Od kilku dni mam problemy zdrowotne, bol zoladka, nudnosci towarzyszace caly czas praktycznie.. Nie moge za bsrdzo nawwt nic zjesc.. Spac tez nie moge bo sie budze z takim jakims uczucuem lęku i czuje taki zimny pot na sobie.. Biore rano ortanol a w ciagu dnia nospe na bol brzucha i glowy.. W dodatku towarzysza mi takie uczucia omdlenia przez ktore wlasnie chyba mam te lęki.. Pomocy..

Aleksander Ropielewski

Objawy są tyleż niepokojące, co mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.