Problemy ze snem i stan po operacjach kardiologicznych

Jestem po licznych operacjach kardiologicznych od 3 miesięcy mam problemy z snem.z tabletek bioreę Nasen. Nic nie pomagają oraz estazolam tzf. proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 69 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam,

Czy jest Pan pod stałą kontrolą lekarską? Jak się Pan czuje ogólnie? Proszę przestać brać "Nasen", nie raz spotkałam się w szpitalu ze skutkami ubocznymi z jego strony. Estazolam proponuję skonsultować z lekarzem prowadzącym, informując o innych branych lekach (bo zakładam, że bierze Pan takowe, będąc po kilku operacjach serca).
Jeśli powyższe nie przyniosą efektów, proponuję konsultację z terapeutą, gdyż sytuacja, w jakiej Pan się znajduje, z pewnością jest potencjalnym źródłem dużego stresu, który również może powodować bezsenność.

Pozdrawiam

Psycholog w trakcie certyfikacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
0

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy