Problemy ze snem i koszmary senne

Witam, Mam bardzo dziwny problem. Jeden tydzień w miesiącu budzę się w nocy dokładnie o tej samej godzinie. Ponadto nie jestem w stanie zasnąć, zasypiam późno w nocy. Do tego ostatnio coraz częściej śni mi się śmierć bliskich dla mnie osób z rodziny a ja nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Lub śni mi się jakieś inne dramatyczne przeżycie, które prowadzi o budzenia się z krzykiem lub z płaczem. Proszę o pomoc.

Witam,
Proponuję porozmawia na ten temat z lekarzem pierwszego kontaktu, może on zleci specjalistyczne badania, żeby sprawdzić co się dzieje, czy wszystko w pani organiźmie jest w porządku.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza