Zmęczenie i problemy ze snem

Nie daje już sobie rady, noc to najgorsze co mnie spotka w ciągu doby. Kładę się i albo nie mogę zasnąć, albo czuje się tak zmęczona że nie jestem w stanie się ruszyć ale czuje ze nir śpie bo dociera do mnie każdy hałas, albo zasypiam i budzę się po 2 h i jzu się nie udaje zasnac. Próbowałam łykac kalms, kiedyś pomagał teraz już nie. Próbowałam apotex sen nic nie dawał. oCo mam robić?

Proszę pamiętać, że jeżeli bezsenność utrzymuje się dłużej niż 3 tygodnie należy zwrócić się o pomoc do lekarza. Przyczyną bezsenności są najczęściej trudności natury emocjonalnej ale mogą to także być przyczyny somatyczne (związane ze zdrowiem fizycznym). Wówczas warto skorzystać z pomocy lekarza, psychologa lub psychoterapeuty.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza